Topánky Nike Air Max

Nike Air Max – tenisky, ktoré začala spoločnosť Nike vyrábať na konci 90. rokov 20. storočia. Čím sú tieto bežecké tenisky výnimočné? Boli to prvé tenisky so vzduchovou tlmiacou jednotkou Air zabudovanou v päte. Vďaka tejto technológii a tiež aj svojmu dizajnu sa stali veľmi populárne.

V roku 2017 bude presne 30 rokov odvtedy, čo je technológia Nike súčasťou bežeckých tenisiek. Funguje na princípe vzduchovej bubliny v podrážke. Možno rozmýšľate nad tým, na čo tam tá vzduchová bublina je? Aký má význam? Ako to funguje? Čo je tajomstvom technológie Air Max? Tenisky dokážu tlmiť dopad. Ide o typ bežeckých tenisiek, čiže toto odľahčenie určite ocenia najmä bežci – atléti, pretože nemusia sa toľko namáhať pri behu. Okrem toho chránia aj kĺby pred nadmernou záťažou. Sú dobrým spoločníkom pri športe, lebo s nimi môžeme dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Ponúkajú nám maximálne pohodlie s dobrým odvetrávaním a minimálnou hmotnosťou.

Tenisky Nike Air Max sa zo začiatku stali najviac obľúbenými vo svete hip-hopu, neskôr ich prijal aj streetstyle. Vďaka príťažlivému dizajnu môžeme tieto tenisky vidieť čoraz častejšie u mladých ľudí.

Najlepšie, ako sa presvedčiť o kvalite a výnimočnosti týchto tenisiek, je vyskúšať ich na vlastnej koži, v tomto prípade na vlastných nohách. Ten pocit je nenahraditeľný! Keď ich má človek na nohách, akoby sa vznášal vzduchom a lietal v oblakoch, necíti žiadnu bolesť, žiadne nepríjemné tlaky.

Dobrou správou je aj to, že tenisky Nike Air Max sú vyrábané nielen pre mužov, ale aj pre ženy. Sú nositeľné takmer ku každému oblečeniu. Hodia sa k džínsom každého druhu, k legínam, dokonca aj k dlhším bavlneným basic šatám. Air Max-ky ponúkajú ten najvyšší luxus každému, kto sa pre ne rozhodne. Niekto raz povedal veľkú pravdu, že kto si raz obuje Air Max-ky, nebude chcieť mať na nohách už nič iné! S týmto výrokom možno len súhlasiť, hlavne, ak sme sami vlastníkmi Air Max-iek.

Napsat komentář